Support
Oplossingsconsultant

Hebt u vragen? Wij gaan graag samen met u op zoek naar de juiste oplossing. Selecteer een van de volgende opties.:

Contactpersoon

Voor ons is directe communicatie met onze klanten en zakenpartners een belangrijk deel van onze bedrijfsvoering. Onze gemeenschappelijke interesse verenigt ons wereldwijd en over alle afdelingen heen. We staan ​​altijd voor u klaar om al uw vragen te beantwoorden.

CEO

Michael Kleinbongartz

michael.kleinbongartz@kukko.com

Global Sales Director

Christian Knoche

christian.knoche@kukko.com

Area Sales Manager DACH

Kiriaki Karagiannidou

kiriaki.karagiannidou@kukko.com

KUKKO Benelux

Timo Langenberg

timo.langenberg@kukko.com

KUKKO Nordic

Ole Schmidt

ole.schmidt@kukko.com

KUKKO Quality Tools Inc.

Gregory Genevro

gregory.genevro@kukko.com

KUKKO Italia

Vanessa Annunziata

vanessa.annunziata@kukko.com

Sales France

Audrey Vasseur

audrey.vasseur@kukko.com

Sales Poland and Eastern Europe

Waldemar Just

waldemar.just@kukko.com