Wsparcie
Konsultant ds. rozwiązań

Masz jakieś pytania? Pomożemy udzielić Ci odpowiedzi na Twoje zapytania i z przyjemnością znajdziemy razem z Tobą odpowiednie rozwiązanie. Wybierz jedną z następujących opcji:

Kontakt

Bezpośrednia komunikacja z naszymi klientami i partnerami biznesowymi jest dla nas centralnym wyznacznikiem wydajności naszej firmy.
Nasza wspólna podstawowa wiedza oparta na naszej misji jednoczy nas na całym świecie i we wszystkich działach.
Zawsze chętnie nawiążemy z Państwem dialog i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

CEO

Michael Kleinbongartz

m.kleinbongartz@kukko.com

Global Sales Director

Christian Knoche

c.knoche@kukko.com

Area Sales Manager DACH

Kiriaki Karagiannidou

k.karagiannidou@kukko.com

TURNUS Polska

Katrin Theiner

k.theiner@kukko.com

KUKKO Benelux

Timo Langenberg

t.langenberg@kukko.com

KUKKO Nordic

Ole Schmidt

o.schmidt@kukko.com

KUKKO Quality Tools Inc.

Gregory Genevro

g.genevro@kukko.com

KUKKO Italia

Vanessa Annunziata

v.annunziata@kukko.com

Kierownik operacyjny

Fabian Manderla

f.manderla@kukko.com