Destek
Çözüm danışmanı

Herhangi bir sorunuz mu var? Araştırmalarınızda size yardım edecek ve sizin için doğru çözümü sizinle birlikte bulmaktan mutlu olacağız. Aşağıdaki seçeneklerden birisini seçin:

IIgili kişi

CEO

Michael Kleinbongartz

m.kleinbongartz@kukko.com

Global Sales Director

Christian Knoche

c.knoche@kukko.com

Area Sales Manager DACH

Kiriaki Karagiannidou

k.karagiannidou@kukko.com

TURNUS Polska

Katrin Theiner

k.theiner@kukko.com

KUKKO Benelux

Timo Langenberg

t.langenberg@kukko.com

KUKKO Nordic

Ole Schmidt

o.schmidt@kukko.com

KUKKO Quality Tools Inc.

Gregory Genevro

g.genevro@kukko.com

KUKKO Italia

Vanessa Annunziata

v.annunziata@kukko.com

Operasyon Sorumlusu

Fabian Manderla

f.manderla@kukko.com